+38 (050) 777 09 90

 1. Вугілля, паливні пелети та брикети
  1. Вугілля кам`яне. Марка Д
  2. Вугілля буре. Марка Б-3
  3. Вугілля Антрацит
  4. Еко-горішок (вугілля) для твердопаливних котлів
  5. Вугілля рядове
  6. Брикет з антрациту
  7. Паливні брикети
  8. Паливні пелети
  9. Вугільні пелети
  10. Вугілля
  11. Замовити вугілля
 2. Деревне вугілля
  1. Деревне вугілля
  2. Деревно-вугільний брикет
  3. Піролізне біовугілля
  4. Вугілля для кальяну
 3. УСТАТКОВАННЯ СУШИЛЬНЕ
  1. Сушарка інфрачервона (конвеєрна)
  2. Сушарка конвекційна (конвеєрна)
  3. Сушильна шафа інфрачервона
  4. Сушильна шафа конвекційна
  5. Сушарка тунельна на твердому паливі
  6. Стерилізатор інфрачервоний
  7. Сушарка аеродинамічна
  8. Піч камерна
  9. Піч безперервного углевижіганія (карбонізації)
  10. Вуглевипалювальна піч з фільтрацією
  11. Сушилка шнековая
 4. ПРЕСИ ДЛЯ БРИКЕТУВАННЯ
  1. Прес шнековий, екструдерний
  2. Прес валковий (вальцевий)
  3. Прес гідравлічний
  4. Прес ударно-механічний NESTRO
  5. Гранулятор плоско-матрічний
  6. Прес для деревного вугілля (Pini & Kay)
  7. Гранулятор шнековий
  8. Валковий гранулятор
  9. Роторний прес для брикетування
 5. Устаткування для зневоднення та сепарації
  1. Зневоднювач шнековий (дегідрататор)
 6. Устаткування для подрібнення та подрібнення
  1. Дробарка роторна
  2. Дробарка молоткова
  3. Дробарка молоткова декова
  4. Дробарка валкова
  5. Шредер (подрібнювач)
  6. Подрібнювач деревини (щепоріз)
  7. Соломорізка
 7. Конвеєрне устаткування
  1. Конвеєр для охолодження
  2. Конвеєр транспортний стрічковий
 8. Устаткування для брикетування
  1. Устатковання для виробництва брикету
  2. Устатковання для брикетування вугільного пилу
  3. Устатковання для брикетування тирси та біопалива
  4. Устатковання для брикетування деревного вугілля
  5. Устатковання для переробки гною
 9. Додаткове обладнання та устаткування
  1. Змішувач примусової дії
  2. Муфта пружна втулково пальцева
  3. Шнеки. Виготовлення шнеків
  4. Валки (бандажі) вальцьовані сталеві
  5. В’язальні речовини для брикетів
 10. Харчове обладнання
  1. Сушарка інфрачервона (конвеєрна)
  2. Сушильна шафа конвекційна
  3. Сушильна шафа інфрачервона
  4. Сокодавилки промислові
  5. Промислові мийні машини для овочів та фруктів
Валки (бандажі) вальцьовані сталеві
 • valki
 • zd_ru_02

Валки або вальці — це основний вузол брикетного преса або гранулятора — робочий орган, який пресує, призначений для безпосереднього стискання матеріалу з метою отримання гранул або брикетів. Вальцьові робочі органи працюють за принципом прокатування. Це пара циліндричних валків, які обертаються один одному назустріч, захоплюючи пресований матеріал та ущільнюючи його.

Тому експлуатаційні характеристики валків впливають на продуктивність всього брикетного преса та якість продукції, що випускається. Актуальна проблема підвищення експлуатаційних характеристик валків та, в першу чергу, їх стійкості в умовах контакту з абразивними матеріалами.

Основні експлуатаційні властивості валків досягаються шляхом відповідного регулювання механічних властивостей валкового матеріалу (твердість, пластичність, шорсткість, ударну в'язкість, тимчасовий опір та ін.) Тепер застосовують як чавунні, так і сталеві прокатні валки, причому на частку чавунних валків доводиться 65% всього виробленого обсягу валків.

До числа ефективних заходів щодо підвищення зносостійкості, що є найбільш важливою експлуатаційною характеристикою якості валків, можна віднести підвищення їх поверхневої твердості та збільшення вмісту вуглецю і хрому в валкових сталях.

Однак збільшення вмісту вуглецю у сталі та підвищення твердості валків негативно позначаються на опору до викрошення.
Природа руйнування робочої поверхні чавунних валків дещо інша. Проведені спостереження довели, що при руйнуванні поверхні калібрів напівтвердих чавунних валків можна відзначити дві послідовні стадії: стадію точкового вироблення (після переточування валків), коли викришенню піддаються тільки окремі мікроплощинці поверхні бочки валка, і стадію інтенсивного руйнування всієї робочої поверхні валка.

Точкове вироблення спочатку виникає в місцях виходу вільного графіту на поверхню валка і далі розвивається по всьому перлітному полю, послабленому включенням графіту.

До числа факторів, що прискорюють механічне спрацювання прокатних валків, слід віднести внутрішнє перетворення в металі, наявність в кристалічній решітці слабких ділянок, різні дефекти та в деяких випадках стики кристалів. В процесі деформації ці слабини є зародками мікротріщин і мікрощілин, які з плином часу все більше збільшуються в обсязі. Після початку руйнування триватиме, якщо продовжують діяти зусилля деформації.

Різке підвищення стійкості прокатних валків може бути досягнуто шляхом збільшення твердості їх робочого шару. Чим більше сумарна поверхня карбідних включень, чим дрібніше зерно і карбідні частинки, тим більше твердість валків і вище їх стійкість проти стирання.

Високі експлуатаційні якості притаманні валкам, в яких графітні включення кулястої форми. Висока зносостійкість таких валків пояснюється формою графіту, який в процесі роботи кришиться з мінімальним порушенням металевої основи. При цьому сама основа завдяки великій стійкості теж кришиться менше.
Зносостійкість чавуну з графітом кулястої форми більше, ніж стали з підвищеною поверхневою твердістю. При зміні пластинчастої форми графіту на кулясту стійкість прокатних валків з сірого чавуну підвищується на 30 - 40%, тому, що зменшується розпал і знос калібрів.
Перспективне застосування валків з чавуну з низьким вмістом фосфору, виконаних з магнієвого, особливо низьколегованого чавуну.

Валки з низько фосфоричного чавуну характеризуються вищими механічними властивостями (міцністю, подовженням, ударною в'язкістю, стійкістю) в порівнянні з валками зі звичайного чавуну. Вони на 30 - 50% міцніше звичайних, причому їх стійкість майже в 3 рази вище. Збільшення стійкості проти зносу, викрошення і поломок досягається внаслідок зменшення фосфору, кількість якого дорівнює 0,06 - 0,10%. При пониженому змісту фосфору в мікроструктурі валків майже відсутні фосфіди (крихкі складові структури валкового чавуну), міститься велика кількість фериту в сірій зоні.

Відсутність в мікроструктурі валків крихких складових, що утворюються в чавуні, що містить понад 0,10% фосфору, сприяє підвищенню міцності серцевини, збільшення в'язкості та зносостійкості вибіленого робочого шару.
Недоліком валків з низько фосфористого чавуну є знижена твердість вибіленої та сірої зон. Зниження фосфору (без спеціальних заходів) на 0,1% призводить до зменшення твердості робочої поверхні валків на 8 - 10 одиниць по Бринелю.

Прогресивним засобом підвищення стійкості прокатних валків проти зносу і поломок є легування металу. Помічено, що в чавуні позитивний вплив легуючих елементів на знос часто перевершує їх вплив на механічні властивості. Легуючі елементи сприяють подрібненню зерна, змінюють форму графіту, структуру металевої основи, склад і будова карбідів, підвищують ефективність термічної обробки, повідомляють валянням підвищену міцність, твердість і стійкість. Підвищення твердості поверхні сприяє легування чавуну хромом, ванадієм, молібденом, нікелем і бором.
Зазвичай валки виготовляють з форм осередками у вигляді симетричних напівформ майбутніх брикетів.

Валки брикетних машин класифікуються в залежності від конструкції, цільні, монолітні або сегментні. Цілісні валки, як видно з назви, мають нероз'ємне з'єднання з валом. Ці валки, як правило, виготовлені з нержавіючої сталі або ж шару зносостійкого матеріалу привареного по колу для захисту від корозії. Цілісні валки можуть бути схильні до паровим нагріванням або ж водяним охолодженням. Зазвичай їх не застосовують для абразивних матеріалів. Монолітні валки або шини найбільш часто використовуються для брикетування і складаються з змінних кілець, встановлених на валах. Валки виготовлені з зносостійких і корозійностійких матеріалів. На відміну від цільних валків, в яких застосовуються компромісні матеріали, монолітні валки можуть бути виготовлені з найбільш підходящих матеріалів. Сегментовані валки виготовлені із сегментів, які механічно кріпляться до валу. Переваги сегментних валків очевидні для всіх, хто коли-небудь міняв звичайні валки, так валки цього типу були предметом тривалого дослідження з початку брикетування в промисловості. Сегментовані валки рекомендуються застосовувати для брикетування гарячих і абразивних матеріалів, і виготовлених з матеріалів, придатних для такого використання. Механічна конструкція валків впливає на такі важливі характеристики, як надійність, простота обслуговування і вартість експлуатації. Ефективність валків залежить від їх геометрії.

Енергоємність вальцьових робочих органів менше енергоємності інших, що застосовуються в інших способах брикетування. Однак спроба їх практичного застосування успіху не мала через наступних причин. Для отримання великій мірі ущільнення корму, яке має місце при брикетуванні, необхідні вальці дуже великих діаметрів, що призводить до високої матеріаломісткості конструкції. Багатоступінчасте ущільнення кількома парами вальців дозволяє застосовувати вальці малих діаметрів, але при цьому ускладняється конструкція. Для отримання брикетів однаковою щільності подача матеріалу на один оборот вальця повинна бути постійною, що є важкоздійсненним завданням.
І останнє, вальцьовий робочий орган може забезпечити необхідну для отримання якісних брикетів витримку спресованого матеріалу під тиском тільки при дуже низьких швидкостях обертання вальців, що веде до зниження продуктивності преса.

Прайс-лист