+38 (050) 777 09 90

 1. Вугілля, паливні пелети та брикети
  1. Вугілля кам`яне. Марка Д
  2. Вугілля буре. Марка Б-3
  3. Вугілля Антрацит
  4. Еко-горішок (вугілля) для твердопаливних котлів
  5. Вугілля рядове
  6. Брикет з антрациту
  7. Паливні брикети
  8. Паливні пелети
  9. Вугільні пелети
  10. Вугілля
  11. Замовити вугілля
 2. Деревне вугілля
  1. Деревне вугілля
  2. Деревно-вугільний брикет
  3. Піролізне біовугілля
  4. Вугілля для кальяну
 3. УСТАТКОВАННЯ СУШИЛЬНЕ
  1. Сушарка інфрачервона (конвеєрна)
  2. Сушарка конвекційна (конвеєрна)
  3. Сушильна шафа інфрачервона
  4. Сушильна шафа конвекційна
  5. Сушарка тунельна на твердому паливі
  6. Стерилізатор інфрачервоний
  7. Сушарка аеродинамічна
  8. Піч камерна
  9. Піч безперервного углевижіганія (карбонізації)
  10. Вуглевипалювальна піч з фільтрацією
  11. Сушилка шнековая
 4. ПРЕСИ ДЛЯ БРИКЕТУВАННЯ
  1. Прес шнековий, екструдерний
  2. Прес валковий (вальцевий)
  3. Прес гідравлічний
  4. Прес ударно-механічний NESTRO
  5. Гранулятор плоско-матрічний
  6. Прес для деревного вугілля (Pini & Kay)
  7. Гранулятор шнековий
  8. Валковий гранулятор
  9. Роторний прес для брикетування
 5. Устаткування для зневоднення та сепарації
  1. Зневоднювач шнековий (дегідрататор)
 6. Устаткування для подрібнення та подрібнення
  1. Дробарка роторна
  2. Дробарка молоткова
  3. Дробарка молоткова декова
  4. Дробарка валкова
  5. Шредер (подрібнювач)
  6. Подрібнювач деревини (щепоріз)
  7. Соломорізка
 7. Конвеєрне устаткування
  1. Конвеєр для охолодження
  2. Конвеєр транспортний стрічковий
 8. Устаткування для брикетування
  1. Устатковання для виробництва брикету
  2. Устатковання для брикетування вугільного пилу
  3. Устатковання для брикетування тирси та біопалива
  4. Устатковання для брикетування деревного вугілля
  5. Устатковання для переробки гною
 9. Додаткове обладнання та устаткування
  1. Змішувач примусової дії
  2. Муфта пружна втулково пальцева
  3. Шнеки. Виготовлення шнеків
  4. Валки (бандажі) вальцьовані сталеві
  5. В’язальні речовини для брикетів
 10. Харчове обладнання
  1. Сушарка інфрачервона (конвеєрна)
  2. Сушильна шафа конвекційна
  3. Сушильна шафа інфрачервона
  4. Сокодавилки промислові
  5. Промислові мийні машини для овочів та фруктів
Устатковання для переробки гною

Всі фермерські та сільськогосподарські підприємства, пов'язані з тваринництвом або розведенням птиці, постійно на порядку денному мають одне важливе питання — це перероблення гною і посліду. Особливо це питання актуальне для тих підприємств, де є велика кількість голів худоби на одиницю площі, й немає вільної площі або спеціальних споруд для зберігання відходів життєдіяльності тварин та птиці. Ще гостріше це питання постає у питанні необхідності дотримання законодавчих нормативів та постанов, які спрямовані на врегулювання екологічної рівноваги при веденні тваринницької діяльності й по використанню (застосуванню) органічних добрив. Все вище сказане вимагає зваженого та продуманого підходу до зберігання, перероблення гною (посліду) та його використання.

Є кілька варіантів розв'язання цього важливого питання та вибір одного або декількох варіантів будуть залежати від цілей, можливостей та способів ведення господарської діяльності кожного підприємства. Звичайно, якщо у господарства мета отримати традиційні натуральні добрива для рослинництва, й воно для цього має достатньо площі або спеціальних споруд, а також часу. У такому разі це можливо способом компостування для напівсухих видів гною (коров'ячий), що займає до року, або способом біоферментації для рідких та напіврідких видів гною (свинячий), що трохи швидше.

Наше підприємство пропонує інші варіанти розв'язання питання по переробленню гною, посліду та інших біологічних відходів сільського господарства. Основні цілі: максимально прискорити процес перероблення та отримання кінцевого продукту, зменшити використовувані площі, максимізувати користь від перероблення наявних відходів та, можливо, отримання прямого прибутку від реалізації кінцевого продукту.

Перший етап — отримання сировини необхідної вологості. Це не просто актуально, а й необхідно для рідких та напіврідких видів гною, а також місць, де прибирання ведеться не скребковим способом, а методом змиву. Для цієї мети пропонується використовувати зневоднювач шнековий (сепаратор), який дозволяє ефективно розділити наявну біомасу на рідку та тверду складові. Продуктивність — до 15 м3 / год. На виході з сепаратора забезпечується вологість твердої фракції до 60%. Цього вже достатньо, щоб перемістити гній в бурт або в компостну яму для подальшого використання за традиційною технологією.

Другий етап — для подальшого відділення вологи до позначки у 20-30%, необхідно застосування шнекової сушарки. Процедура відділення вологи здійснюється шляхом нагріву всього обсягу робочого простору та паралельного ворушіння й транспортування осушуваної сировини. До переваг цього методу осушення можна віднести високу ефективність методу при відносно малих габаритах й енерговитратах устаткування.

Третій етап — отримання брикетованої або гранульованої продукції. Для цього пропонуємо використовувати шнековий прес або, розроблений на його базі, шнековий гранулятор. Продуктивність пресів такої конструкції може досягати 10 тонн брикетів на годину, грануляторів — до 5 тонн. Вироблені брикети, зазвичай, використовуються як екологічно чисте біопаливо, що стає все більш актуальним на тлі стрімкого подорожчання традиційних енергоносіїв. Отримані гранули також можуть бути використані як біопаливо, але, крім того, це також відмінне органічне добриво тільки отримано воно не через рік, як методом компостування в буртах або ямах, а відразу, знезаражене завдяки високій температурі пресування та готове до застосування.

Можливий також й четвертий етап — це коли підприємство має на меті запропонувати свою продукцію на ринок. На цьому етапі пропонується використовувати промислову стрічкову сушарку тунельного типу. Це ефективна сушарка безперервної дії для штучних, кускових, крупнодисперсних та інших типів матеріалів й виробів. Через неї брикетна продукція по конвеєру подається в бункер накопичувач або прямо на вузол фасування.

Наше підприємство виготовляє все основне й допоміжне обладнання для цього комплексу з перероблення гною, посліду та інших біологічних відходів.

nv_schem

Прайс-лист

 

Схема лінії з зневоднення та гранулювання