+38 (050) 777 09 90

 1. Вугілля, паливні пелети та брикети
  1. Вугілля кам\'яне. Марка Д
  2. Вугілля буре. Марка Б-3
  3. Вугілля Антрацит
  4. Еко-горішок (вугілля) для твердопаливних котлів
  5. Вугілля рядове
  6. Брикет з антрациту
  7. Паливні брикети
  8. Паливні пелети
  9. Вугільні пелети
  10. Вугілля
  11. Замовити вугілля
 2. Деревне вугілля
  1. Деревне вугілля
  2. Деревно-вугільний брикет
  3. Піролізне біовугілля
  4. Вугілля для кальяну
 3. УСТАТКОВАННЯ СУШИЛЬНЕ
  1. Сушарка інфрачервона (конвеєрна)
  2. Сушарка конвекційна (конвеєрна)
  3. Сушильна шафа інфрачервона
  4. Сушильна шафа конвекційна
  5. Сушарка тунельна на твердому паливі
  6. Стерилізатор інфрачервоний
  7. Сушарка аеродинамічна
  8. Піч камерна
  9. Піч безперервного углевижіганія (карбонізації)
  10. Вуглевипалювальна піч з фільтрацією
  11. Сушилка шнековая
 4. ПРЕСИ ДЛЯ БРИКЕТУВАННЯ
  1. Прес шнековий, екструдерний
  2. Прес валковий (вальцевий)
  3. Прес гідравлічний
  4. Прес ударно-механічний NESTRO
  5. Гранулятор плоско-матрічний
  6. Прес для деревного вугілля (Pini & Kay)
  7. Гранулятор шнековий
  8. Валковий гранулятор
  9. Роторний прес для брикетування
 5. Устаткування для зневоднення та сепарації
  1. Зневоднювач шнековий (дегідрататор)
 6. Устаткування для подрібнення та подрібнення
  1. Дробарка роторна
  2. Дробарка молоткова
  3. Дробарка молоткова декова
  4. Дробарка валкова
  5. Шредер (подрібнювач)
  6. Подрібнювач деревини (щепоріз)
  7. Соломорізка
 7. Конвеєрне устаткування
  1. Конвеєр для охолодження
  2. Конвеєр транспортний стрічковий
 8. Устаткування для брикетування
  1. Устатковання для виробництва брикету
  2. Устатковання для брикетування вугільного пилу
  3. Устатковання для брикетування тирси та біопалива
  4. Устатковання для брикетування деревного вугілля
  5. Устатковання для переробки гною
 9. Додаткове обладнання та устаткування
  1. Змішувач примусової дії
  2. Муфта пружна втулково пальцева
  3. Шнеки. Виготовлення шнеків
  4. Валки (бандажі) вальцьовані сталеві
  5. В’язальні речовини для брикетів
 10. Харчове обладнання
  1. Сушарка інфрачервона (конвеєрна)
  2. Сушильна шафа конвекційна
  3. Сушильна шафа інфрачервона
  4. Сокодавилки промислові
  5. Промислові мийні машини для овочів та фруктів
Дробарка валкова
 • dr_lts_01
 • dr_lts_02
 • dr_lts_03

Дробарки валкові — відносять до збагачувального обладнання. В першу чергу, вони призначені для перероблення гірських порід та корисних копалин. Але їх також широко застосовують для подрібнення відходів будівельних матеріалів, вогнетривів, шлаків, скла, кераміки, відпрацьованих формувальних сумішей й багатьох інших подібних матеріалів та видів сировини. За допомогою валкових дробарок виконують дрібне (тонке) й середнє дроблення матеріалів високої й середньої міцності, а також подрібнення пластичних та крихких матеріалів.
За конструкцією валкові дробарки бувають одно-, дво- та чотиривалкові. Чотиривалкову дробарку можна розглядати як дві двовалкові дробарки, які змонтовані в одному корпусі, тому що в ній одна пара валків розташовується над іншою.

Принцип подрібнення будь-якої валкової дробарки заснований на стиранні, а також стисненні, зсуві та роздавлюванні матеріалу, який подається зверху у камеру дроблення. Тільки у двох валковій дробарці це відбувається між двома валками, які обертаються з різною або однаковою швидкістю назустріч один одному, а в одновалковій дробарці — між валком та футерівкою камери дроблення. Звичайно ж, двох валкові дробарки більш ефективні й продуктивні ніж одновалкової.

Валкова дробарка є виробом безперервної дії тому її продуктивність оцінюється за кількістю матеріалу, що виходить з дробарки за одиницю часу. Продуктивність валкової дробарки залежить від фізичних властивостей матеріалу, що подрібнюється, його розмірів на вході й необхідної крупності на виході (відстані між валками). Різна швидкість обертання валків дозволяє підвищити ефективність захоплення частинок матеріалу, що подрібнюються й продуктивність дробарки.

Регулювання розміру дрібнення (фракція на виході) виконується шляхом зміни відстані між валками.
Поверхні валків бувають гладкі, рифлені, ребристі й зубчасті. Сполучення поверхонь дроблення можуть бути різними: наприклад, обидва валки можуть мати гладку поверхню, або один гладку, інший — рифлену і так далі. При однаковому діаметрі рифлені та зубчасті валки можуть захоплювати більші шматки матеріалу, ніж гладкі. Максимальний розмір шматків матеріалу, що подрібнюється обмежується, насамперед, властивостями матеріалу та зазором між валками. Дробарки з гладкими й рифленими валками зазвичай застосовують для дроблення матеріалів високої та середньої міцності; дробарки із зубчатими валками — матеріалів середньої та малої міцності.

Широке застосування валкових дробарок пояснюється тим, що вони найбільш пристосовані для перероблення дуже поширених матеріалів, схильних до налипання або містять липкі включення. Під час роботи дробарок налиплий на поверхню валків матеріал знімається очисними скребками. Це може бути застосовано для дробарок з гладкими валками. Двовалкові дробарки з гладкими та рифленими валками зазвичай застосовуються для вторинного дроблення нерудних будівельних матеріалів середньої та високої міцності. Але дробарку з гладкими валками можна використовувати для тонкого подрібнення крейди, мергелю, вугілля, глинистого сланцю, а також для подрібнення (з одночасним роздавлюванням) в'язких та вологих матеріалів, наприклад глин.
Валкові дробарки характеризуються діаметром та довжиною валків. Виготовляють двовалкові дробарки ДГ з гладкими валками для середнього та дрібного, сухого та мокрого дроблення матеріалів з межею міцності при стисненні до 350 МПа; дво валкові дробарки ДР з рифленими валками для дроблення матеріалів з межею міцності при стисненні до 250 МПа; двовалкові дробарки ДГР з гладкими та рифленими валками; чотиривалкові дробарки з гладкими валками для самого дрібного дроблення.

Наше підприємство виготовляє двовалкові дробарки для дрібного дробіння з гладкими валками (діаметр 345 мм, довжина 230 мм). Продуктивність 1-5 м3/год при потужності агрегатів 11 кВт. Матеріал на вході 20 мм, на виході 0-8 мм — регулюється.

Завантаження дробарки можна проводити за допомогою живильників різних модифікацій в залежності від місця розташування та загального компонування обладнання на ділянці дробіння.
Головні позитивні характеристики нашої дробарки це невисока витрата електроенергії, а також надійність конструкції й простота експлуатації.
Розглядаємо індивідуальні замовлення під різні види сировини та технології.

Прайс-лист